UMUR Makina Sanayi, 1977 yılında kurulup hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren ortaya koyduğu yaklaşımlar, ürünler, hizmetler ve değer anlamında sektöre ışık tutan; uzmanlaşma ile yenilikçi düşünce yapısını paralel götüren bir şirket olarak konumlandı.

Her geçen gün kendini yenileyip, gelişen teknolojiye verdiği önemle standartlarını koruyan Umur Makina, ülkemiz ve dünya pazarındaki payını artırmaya devam etmektedir.


Sunulabilecek en iyi çözümleri üretmesi, üst düzeyde kurulan müşteri ilişkileri, uzmanlık ile şekillenen çalışma ve tecrübeleri ile her geçen gün güçlenmektedir. Firmamız, ilk günkü titizliği ile bilgi birikimi ve deneyimlerini 2. kuşağa aktararak Türkiye ve dünya pazarında lider kimliğiyle, uzun yıllar kalite ve güven çerçevesinde hizmet vermektedir. Önde gelen sektör üreticileri ile olan çalışmaları ve işbirliği, müşteri istek ve ihtiyaçlarına verdiği vazgeçilmez öncelik, kalitesini destekleyen teknoloji yatırımları Umur Makina'nın sektördeki öncülüğünü pekiştirmektedir. Umur Makina Sanayi, hizmet ve güven prensibi çerçevesinde teknolojinin takipçisi olmaya, topluma ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

VizyonumuzÜretmiş olduğu makinalarla; güvenilir, kaliteli ve yenilikçi yapısını muhafaza eden, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak Türkiye ve dünya standartlarında sürdürülebilir kararlılık ve verimlilikle hizmet veren bir firma olmaktır.

MisyonumuzÜrün kalitesi, servis ve hizmet verimliliği yüksek, teknolojik yeniliklere ayak uyduran ve güven prensibinden ödün vermeyen bir firma olmaktır.